Stockholm Tens
2017-08-06 17:21

Results Day 1



Time # Pool Home Away Home Away
10:00 1 L-A Stockholm Exiles Sagene IF Rugby 36 0
10:00 2 L-B Vänersborg Spàin fhiodha 46 0
10:30 3 L-A The Mamas Rugby Uppsala 10 7
10:30 4 L-B North to South Linköping Rugby Klubb 0 20
11:00 5 S-A Linköping RK Katrineholm Griffins 22 15
11:00 6 M-B Stockholm Exiles Södertälje Rugby 19 0
11:30 7 S-A Uppsala The Bovril Boys 0 28
11:30 8 M-A Beavers Exiles Babas 31 0
12:00 9 S-B Exiles Mighty 3s IKSU Rugby 7 0
12:00 10 M-B BaltRex-Šiauliai Black Dragon 22 7
12:30 11 S-B Sandviken Hammers Erikslund 0 24
12:30 12 M-A Projecx Waterboys LT Vairas 57 0
13:00 13 OB-R Exiles Old Boys Atilla Old Boys 12 38
13:00 14 L-A Stockholm Exiles Uppsala 10 0
13:00 15 S-A Linköping RK The Bovril Boys 0 36
13:30 16 M-A Beavers LT Vairas 26 0
13:30 17 L-A The Mamas Rugby Luzern Dangels 12 10
13:30 18 S-A Uppsala Katrineholm Griffins 19 7
14:00 19 M-A Projecx Waterboys Exiles Babas 52 0
14:00 20 L-B Vänersborg Linköping Rugby Klubb 5 19
14:00 21 S-B Sandviken Hammers IKSU Rugby 12 17
14:30 22 M-B BaltRex-Šiauliai Södertälje Rugby 22 7
14:30 23 L-B North to South Livonia ladies 15 0
14:30 24 S-B Exiles Mighty 3s Erikslund 5 19
15:00 25 M-B Stockholm Exiles Black Dragon 29 7
15:00 26 L-A Stockholm Exiles Luzern Dangels 29 7
15:30 27 S-A Linköping RK Uppsala 24 5
15:30 28 M-A Projecx Waterboys Beavers 39 5
15:30 29 L-A Uppsala Sagene IF Rugby 25 5
16:00 30 S-A The Bovril Boys Katrineholm Griffins 33 0
16:00 31 M-A Exiles Babas LT Vairas 7 28
16:00 32 L-B Vänersborg Livonia ladies 15 0
16:30 33 S-B Exiles Mighty 3s Sandviken Hammers 22 10
16:30 34 M-B BaltRex-Šiauliai Stockholm Exiles 10 12
16:30 35 L-B Linköping Rugby Klubb Spàin fhiodha 40 0
17:00 36 S-B Erikslund IKSU Rugby 17 12
17:00 37 M-B Södertälje Rugby Black Dragon 10 22


Results Day 2

Time # Pool Home Away Home Away
09:30 38 L-A Pool The Mamas Rugby Sagene IF Rugby 41 5
09:30 39 L-B Pool North to South Spàin fhiodha 12 10
09:30 40 S-Bowl QF 1 The Bovril Boys Sandviken Hammers 54 0
10:00 41 L-A Pool Luzern Dangels Uppsala 22 15
10:00 42 L-B Pool Livonia ladies Linköping Rugby Klubb 0 15
10:00 43 S-Bowl QF 2 Exiles Mighty 3s Uppsala 12 31
10:30 44 M-Cup QF 1 Projecx Waterboys Södertälje Rugby 67 0
10:30 45 M-Cup QF 2 BaltRex-Šiauliai LT Vairas 19 15
10:30 46 S-Bowl QF 3 Linköping RK IKSU Rugby 28 0
11:00 47 M-Cup QF 3 Beavers Black Dragon 28 17
11:00 48 M-Cup QF 4 Stockholm Exiles Exiles Babas 31 0
11:00 49 S-Bowl QF 4 Erikslund Katrineholm Griffins 36 5
11:30 50 L-A Pool Stockholm Exiles The Mamas Rugby 25 0
11:30 51 L-B Pool Vänersborg North to South 15 0
12:00 52 L-A Pool Luzern Dangels Sagene IF Rugby 20 0
12:00 53 L-B Pool Livonia ladies Spàin fhiodha 0 15
12:30 54 S-Shield SF 1 Sandviken Hammers Exiles Mighty 3s 5 24
12:30 55 S-Shield SF 2 IKSU Rugby Katrineholm Griffins 17 0
13:00 56 S-Bowl SF 1 The Bovril Boys Uppsala 59 0
13:00 57 S-Bowl SF 2 Linköping RK Erikslund 19 7
13:30 58 L-Plate SF 1 Luzern Dangels Spàin fhiodha 29 0
13:30 59 L-Plate SF 2 North to South Uppsala 5 12
13:30 60 L-Bowl Final Livonia ladies Sagene IF Rugby
14:00 61 L-Cup SF 1 Stockholm Exiles Vänersborg 17 14
14:00 62 L-Cup SF 2 Linköping Rugby Klubb The Mamas Rugby 33 0
14:30 63 M-Plate SF 1 Södertälje Rugby LT Vairas 0 40
14:30 64 M-Plate SF 2 Black Dragon Exiles Babas 25 0
15:00 65 M-Cup SF 1 Projecx Waterboys BaltRex-Šiauliai 24 0
15:00 66 M-Cup SF 2 Beavers Stockholm Exiles 27 29
15:30 67 L-Plate Final Luzern Dangels Uppsala 5 0
15:30 68 S-Shield Final Exiles Mighty 3s IKSU Rugby 17 14
16:00 69 M-Plate Final LT Vairas Black Dragon 28 12
16:00 70 S-Bowl Final The Bovril Boys Linköping RK 19 0
16:30 71 L-Cup Final Stockholm Exiles Linköping Rugby Klubb 5 12
17:00 72 M-Cup Final Projecx Waterboys Stockholm Exiles 24 5